KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16748296

nr 1674 8296

Olle Nordberg

(1905-1986), Sverige

Oljemålning, Signerad, Fiskeläge. Olja på pannå, 32x45 cm, yttermått inklusive ram: 50x63 cm

Olle Nordberg, född 1905, död 1986, svensk målare.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 27 januari 2025
kl 18:21:20

25/1 13:37:29 1      Vinnande bud

Olle Nordberg

Läs mer om Olle Nordberg